Продукція > WINBOND > W25X10CLSNIG TR
W25X10CLSNIG TR
W25X10CLSNIG TR Winbond
974163020085295w25x10cl_revg021714.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3.3V 1M-bit 128K x 8 8ns 8-Pin SOIC N T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 1MBIT SPI 104MHZ 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X10CLSNIG TR W25X10CLSNIG TR Виробник : Winbond Electronics w25x10cl_revg%20021714.pdf Description: IC FLASH 1MBIT SPI 104MHZ 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz