W25X10CLSNIG
W25X10CLSNIG Winbond Electronics
w25x10cl_revg%20021714.pdf
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 1MBIT SPI 104MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOIC
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 128K x 8
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 1MBIT SPI 104MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Verified.
Інші пропозиції W25X10CLSNIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X10CLSNIG W25X10CLSNIG Виробник : Winbond 974163020085295w25x10cl_revg021714.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3.3V 1M-bit 128K x 8 8ns 8-Pin SOIC N Tube
на замовлення 7 шт:
W25X10CLSNIG Виробник : Winbond w25x10cl_revg%20021714.pdf FLASH Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 104 MHz 8-SOIC Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт