Продукція > WINBOND > W25X10CLUXIG TR
W25X10CLUXIG TR
W25X10CLUXIG TR Winbond
w25x10cl_revg%20021714.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash spiFlash, 1M-bit, 4Kb Uniform Sector
на замовлення 1775 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 1MBIT SPI 104MHZ 8USON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-USON (2x3), Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X10CLUXIG TR W25X10CLUXIG TR Виробник : Winbond Electronics w25x10cl_revg%20021714.pdf Description: IC FLASH 1MBIT SPI 104MHZ 8USON
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-USON (2x3)
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 128K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1 шт:
W25X10CLUXIG TR Виробник : Winbond 974163020085295w25x10cl_revg021714.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3.3V 1M-bit 128K x 8 8ns 8-Pin USON EP T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 516
Мінімальне замовлення: 26
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz