Продукція > WINBOND > W25X10CLZPIG
W25X10CLZPIG
W25X10CLZPIG Winbond
w25x10cl.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash Serial-SPI 2.5V/3.3V 1M-bit 128K x 8/64K x 16 8ns 8-Pin WSON EP
Написати відгук
Description: IC FLASH 1MBIT SPI 104MHZ 8WSON, Packaging: Tube, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WSON (6x5), Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25X10CLZPIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X10CLZPIG W25X10CLZPIG Виробник : Winbond Electronics w25x10cl_revg%20021714.pdf Description: IC FLASH 1MBIT SPI 104MHZ 8WSON
Packaging: Tube
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz