Продукція > WINBOND > W25X20CLSVIG
W25X20CLSVIG
W25X20CLSVIG Winbond
w25x20cl_revf_20150806-1489633.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash spiFlash, 2M-bit, 4Kb Uniform Sector
на замовлення 2738 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 2MBIT SPI 104MHZ 8VSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-VSOP, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 256K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25X20CLSVIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X20CLSVIG W25X20CLSVIG Виробник : Winbond 23w25x20cl_revf2020150806.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3V/3.3V 2M-bit 256K x 8 8ns 8-Pin VSOP
товару немає в наявності
товару немає в наявності
W25X20CLSVIG W25X20CLSVIG Виробник : Winbond Electronics w25x20cl_revf%2020150806.pdf Description: IC FLASH 2MBIT SPI 104MHZ 8VSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz