W25X20CLZPIG
W25X20CLZPIG Winbond Electronics
w25x20cl_revf%2020150806.pdf
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 2MBIT SPI 104MHZ 8WSON
Packaging: Tube
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-WSON (6x5)
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 256K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 598 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 2MBIT SPI 104MHZ 8WSON, Packaging: Tube, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WSON (6x5), Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 256K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
W25X20CLZPIG W25X20CLZPIG Виробник : Winbond w25x20cluxig.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3V/3.3V 2M-bit 256K x 8 8ns 8-Pin WSON EP
товару немає в наявності
товару немає в наявності
W25X20CLZPIG Виробник : Winbond w25x20cl_revf%2020150806.pdf FLASH 2M SPI 104MHZ 8WSON Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт