Продукція > WINBOND > W25X40CLDAIG
W25X40CLDAIG
W25X40CLDAIG Winbond
24w25x40cl_f2020140325.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3V/3.3V 4M-bit 512K x 8 8ns 8-Pin PDIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 104MHZ 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-PDIP, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25X40CLDAIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X40CLDAIG W25X40CLDAIG Виробник : Winbond Electronics w25x40cl_f 20140325.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 104MHZ 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz