W25X40CLSNIG TR
W25X40CLSNIG TR Winbond Electronics
w25x40cl_f 20140325.pdf
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 104MHZ 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOIC
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 7425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 104MHZ 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X40CLSNIG TR W25X40CLSNIG TR Виробник : Winbond Electronics w25x40cl_f 20140325.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 104MHZ 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Verified
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
W25X40CLSNIG TR W25X40CLSNIG TR Виробник : Winbond 24w25x40cl_f2020140325.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3V/3.3V 4M-bit 512K x 8 8ns 8-Pin SOIC N T/R