W25X40CLZPIG
W25X40CLZPIG Winbond Electronics
w25x40cl_f 20140325.pdf
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 104MHZ 8WSON
Packaging: Tube
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-WSON (6x5)
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 104MHZ 8WSON, Packaging: Tube, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WSON (6x5), Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25X40CLZPIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X40CLZPIG W25X40CLZPIG Виробник : Winbond 24w25x40cl_f2020140325.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3V/3.3V 4M-bit 512K x 8 8ns 8-Pin WSON EP
на замовлення 35 шт:
товару немає в наявності