Продукція > KYOCERA AVX > W2A25C104K4T2A
W2A25C104K4T2A
W2A25C104K4T2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ARRAY
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 2
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.1µF, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 989 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
W2A25C104K4T2A W2A25C104K4T2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray.pdf Description: CAP ARRAY
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 50 V