Продукція > KYOCERA AVX > W2A41A101JAT2A
W2A41A101JAT2A
W2A41A101JAT2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0508
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 100pF
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 100 V
Number of Capacitors: 4
на замовлення 3975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0508, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 100pF, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 100 V, Number of Capacitors: 4.
Інші пропозиції W2A41A101JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A41A101JAT2A W2A41A101JAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0508
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 100pF
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 100 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
W2A41A101JAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100v 100pF 5% Tol.