W2A41C471MAT2A
W2A41C471MAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 470PF 100V X7R 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100volts 470pF 20% 4cap X7R.
Інші пропозиції W2A41C471MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A41C471MAT2A W2A41C471MAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 470PF 100V X7R 0508
товару немає в наявності
W2A41C471MAT2A W2A41C471MAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100volts 470pF 20% 4cap X7R