Продукція > AVX > W2A43A101KAT2A
W2A43A101KAT2A AVX
CapArray.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 25volts 100pF 10% 0508 C0G 4CAPS.
Інші пропозиції W2A43A101KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A43A101KAT2A W2A43A101KAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 100PF 25V NP0 0508
товару немає в наявності
W2A43A101KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 25volts 100pF 10% 0508 C0G 4CAPS