Продукція > W2A > W2A45A270KAT2A
W2A45A270KAT2A
CapArray.pdf
Виробник:
на замовлення 192000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис W2A45A270KAT2A
Capacitor Arrays & Networks 50volts 27pF 10% 0508 C0G 4CAPS.
Інші пропозиції W2A45A270KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A45A270KAT2A W2A45A270KAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 27PF 50V NP0 0508
товару немає в наявності
W2A45A270KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 50volts 27pF 10% 0508 C0G 4CAPS