Продукція > KYOCERA AVX > W2A45A330KAT2A
W2A45A330KAT2A
W2A45A330KAT2A KYOCERA AVX
CapArray-3161948.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Capacitor Arrays & Networks 50V 33pF 10% 0508 C0 G 4CAPS A 581-W2A45A330KAT4A
на замовлення 11228 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0508, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 33pF, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 4.
Інші пропозиції W2A45A330KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A45A330KAT2A CapArray.pdf
W2A45A330KAT2A W2A45A330KAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0508
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 33pF
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 33pF
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
W2A45A330KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 50volts 33pF 10% 0508 C0G 4CAPS