Продукція > KYOCERA AVX > W2A4YC102KAT2A
W2A4YC102KAT2A
W2A4YC102KAT2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ARRAY 1000PF 16V X7R 0508
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1000pF
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 16 V
Number of Capacitors: 4
на замовлення 1306 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 1000PF 16V X7R 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 1000pF, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 16 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A4YC102KAT2A W2A4YC102KAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray-3161948.pdf Capacitor Arrays & Networks 1000PF 16V 10%
на замовлення 722 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
W2A4YC102KAT2A CapArray.pdf
W2A4YC102KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 1000PF 16V 10%
W2A4YC102KAT2A W2A4YC102KAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 16V X7R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1000pF
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 16 V