Продукція > KYOCERA AVX > W2A4YC104MAT2A
W2A4YC104MAT2A
W2A4YC104MAT2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP 4-ARRAY .10UF 16V X7R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 16 V
Number of Capacitors: 4
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W2A4YC104MAT2A - Kondensator-Array, 0.1 µF, 0508 [Metrisch 1220], 16 V, 2 Capacitors, SMD, ± 20%, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0508 [Metrisch 1220], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 1.3mm, euEccn: NLR, Anzahl von Kondensatoren: 2Capacitors, Kapazität: 0.1µF, Spannung (DC): 16V, Produktpalette: IPC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.1mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A4YC104MAT2A W2A4YC104MAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXCD00658-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - W2A4YC104MAT2A - Kondensator-Array, 0.1 µF, 0508 [Metrisch 1220], 16 V, 2 Capacitors, SMD, ± 20%
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0508 [Metrisch 1220]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 1.3mm
euEccn: NLR
Anzahl von Kondensatoren: 2Capacitors
Kapazität: 0.1µF
Spannung (DC): 16V
Produktpalette: IPC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.1mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 1.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.1µF
Spannung (DC): 16V
Produktpalette: IPC Series
Kondensatoranschlüsse: SMD
Produktbreite: 2.1mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Мінімальне замовлення: 100
W2A4YC104MAT2A W2A4YC104MAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray.pdf Category: MLCC array capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 16V; X7R; ±20%; SMD; 0508; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 16V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0508
Case - mm: 1220
Number of capacitors: 4
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Мінімальне замовлення: 36
W2A4YC104MAT2A W2A4YC104MAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray.pdf Description: CAP 4-ARRAY .10UF 16V X7R 0508
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 20
W2A4YC104MAT2A W2A4YC104MAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray-3161948.pdf Capacitor Arrays & Networks 16V 0.1uF 20%
Мінімальне замовлення: 20
W2A4YC104MAT2A Виробник : AVX CapArray.pdf SMD
W2A4YC104MAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 16volt 0.1uF 20%