Продукція > KYOCERA AVX > W2A4ZD104KAT2A
W2A4ZD104KAT2A
W2A4ZD104KAT2A Kyocera AVX
CapArray.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Capacitor Arrays & Networks 10V .1uF 10% A 581-W2A4ZD104KAT4A
на замовлення 9633 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0508, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.1µF, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 10 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A4ZD104KAT2A W2A4ZD104KAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0508
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V
Number of Capacitors: 4
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V