Продукція > EBM PAPST > W2E250-CB13-51
W2E250-CB13-51 EBM Papst
Виробник: EBM Papst
W2E250-CB13-51
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Fans AC Axial Fan, 320x320x89mm, 115VAC, 1060CFM, 190W, 71dBA.
Інші пропозиції W2E250-CB13-51
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2E250-CB13-51 Виробник : ebm-papst Inc. Description: FAN AXIAL 115VAC 250MM
товару немає в наявності
W2E250-CB13-51 W2E250-CB13-51 Виробник : ebm-papst ebm_papst_08012019_7798_A_blade-1893291.pdf AC Fans AC Axial Fan, 320x320x89mm, 115VAC, 1060CFM, 190W, 71dBA