W2E250-DB13-52
W2E250-DB13-52 ebm-papst Inc.
W2E250-DB13-52.pdf
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 115VAC 250MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 180W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 370mm L x 370mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Width: 83.00mm
Weight: 7.4 lbs (3.4 kg)
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 115VAC 250MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 180W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 370mm L x 370mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Width: 83.00mm, Weight: 7.4 lbs (3.4 kg), Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2E250-DB13-52 Виробник : EBM Papst W2E250-DB13-52.pdf W2E250-DB13-52
на замовлення 33 шт:
Кількість Ціна
W2E250-DB13-52 W2E250-DB13-52 Виробник : ebm-papst W2E250-DB13-52.pdf AC Fans AC Axial Fan, 370x370x87mm, 115VAC, 180W, 2650RPM, Ball, 2x Lead Wires, IP44