Продукція > EBM-PAPST > W2E300-CA05-51
W2E300-CA05-51
W2E300-CA05-51 EBM-PAPST
Виробник: EBM-PAPST
Description: EBM-PAPST - W2E300-CA05-51 - AXIAL FAN
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: -
IP-Schutzart: IP44
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: 50m³/min
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 80mm
Geräuschentwicklung: 76dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 1589cu.ft/min
Lüfterrahmen: Circular
Produktpalette: W2E300 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 300mm
Nenndrehzahl: -
directShipCharge: 25
SVHC: Lead
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EBM-PAPST - W2E300-CA05-51 - AXIAL FAN, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: -, IP-Schutzart: IP44, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: 50m³/min, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 80mm, Geräuschentwicklung: 76dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 1589cu.ft/min, Lüfterrahmen: Circular, Produktpalette: W2E300 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 300mm, Nenndrehzahl: -, directShipCharge: 25, SVHC: Lead.
Інші пропозиції W2E300-CA05-51
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2E300-CA05-51 W2E300-CA05-51 Виробник : ebm-papst ebm_papst_1561610-1879826.pdf AC Fans AC Axial Fan, 397x397x80mm, 115VAC, 1589CFM, 230W, Ball Bearing, 2x Lead Wires