Продукція > KYOCERA AVX > W2F11A1018AT3A
W2F11A1018AT3A
W2F11A1018AT3A Kyocera AVX
MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Feed Through Capacitors 100v 100pF 50-20% 05 08 C0G 1CAPS
на замовлення 4839 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 100PF 100V 0805, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 100 pF, Current: 300 mA.
Інші пропозиції W2F11A1018AT3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2F11A1018AT3A W2F11A1018AT3A Виробник : KYOCERA AVX Components multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf Cap Feed Through 100pF 100VDC C0G -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive
товару немає в наявності
W2F11A1018AT3A W2F11A1018AT3A Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 100PF 100V 0805
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 100 pF
Current: 300 mA