Продукція > KYOCERA AVX > W2F11A2208AT1F
W2F11A2208AT1F
W2F11A2208AT1F KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 100V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Current: 300 mA
на замовлення 1547 шт:
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 100V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 22 pF, Current: 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2F11A2208AT1F W2F11A2208AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 22PF 100V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Current: 300 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
W2F11A2208AT1F W2F11A2208AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Feed Through Capacitors 100V 22pF NP0 0805
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 10
W2F11A2208AT1F W2F11A2208AT1F Виробник : KYOCERA AVX Components multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf Cap Feed Through 22pF 100VDC C0G -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive