Продукція > KYOCERA AVX > W2F11A2218AT1A
W2F11A2218AT1A
W2F11A2218AT1A KYOCERA AVX
MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Feed Through Capacitors 100V 220pF NP0 0805
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Feed Through 220pF 100VDC C0G -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive.
Інші пропозиції W2F11A2218AT1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2F11A2218AT1A w2fw3f.pdf
W2F11A2218AT1A W2F11A2218AT1A Виробник : KYOCERA AVX Components multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf Cap Feed Through 220pF 100VDC C0G -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive
товару немає в наявності
W2F11A2218AT1A W2F11A2218AT1A Виробник : AVX Corporation w2fw3f.pdf Description: CAP FEEDTHRU 220PF 100V NP0 0805
товару немає в наявності
W2F11A2218AT1A W2F11A2218AT1A Виробник : AVX w2fw3f-776152.pdf Feed Through Capacitors 100volts 220pF NP0 0805