Продукція > KYOCERA AVX > W2F15C2228AT1F
W2F15C2228AT1F
W2F15C2228AT1F KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 0805
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Current: 300 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 0805, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF, Current: 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2F15C2228AT1F W2F15C2228AT1F Виробник : KYOCERA AVX Components multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf Cap Feed Through 0.0022uF 50VDC X7R -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive
на замовлення 716 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 693
W2F15C2228AT1F W2F15C2228AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Feed Through Capacitors 50V 2200pF X7R 0805
Мінімальне замовлення: 10
W2F15C2228AT1F W2F15C2228AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Current: 300 mA
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 716 шт:
Мінімальне замовлення: 20
W2F15C2228AT1F AVX-Auto-W2FW3F.pdf
товару немає в наявності
товару немає в наявності