Продукція > KYOCERA AVX > W2F15C2238AT1F
W2F15C2238AT1F
W2F15C2238AT1F KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Current: 300 mA
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Current: 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2F15C2238AT1F W2F15C2238AT1F Виробник : Kyocera AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Feed Through Capacitors 50V 22nF X7R 0805
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
W2F15C2238AT1F W2F15C2238AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Current: 300 mA
Type: Feed Through
Мінімальне замовлення: 10
W2F15C2238AT1F W2F15C2238AT1F Виробник : KYOCERA AVX Components multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf Cap Feed Through 0.022uF 50VDC X7R -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive
W2F15C2238AT1F AVX-Auto-W2FW3F.pdf