Продукція > KYOCERA AVX > W2F15X7W01-U100D3B0C
W2F15X7W01-U100D3B0C
W2F15X7W01-U100D3B0C KYOCERA AVX
AVX-E_W2-Family.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ANT ASSY, WLAN2 04 100 D0230
Packaging: Box
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 4.3dBi, 3.9dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -9dB, -7.3dB
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz, 6.525GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
на замовлення 657 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W2F15X7W01-U100D3B0C - HF-Antenne, 5.925 bis 7.125GHz, WiFi/M2M, 3.9dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung/UFL-Steckverbinder, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi / M2M, Verstärkung: 3.9dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.925GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: W Series, Eingangsleistung: -, productTraceability: No, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: Boric acid (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2F15X7W01-U100D3B0C W2F15X7W01-U100D3B0C Виробник : KYOCERA AVX 3919511.pdf Description: KYOCERA AVX - W2F15X7W01-U100D3B0C - HF-Antenne, 5.925 bis 7.125GHz, WiFi/M2M, 3.9dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung/UFL-Steckverbinder
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: WiFi / M2M
Verstärkung: 3.9dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.925GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: W Series
Eingangsleistung: -
productTraceability: No
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 7.125GHz