Продукція > KYOCERA AVX > W2H15C2238AT1A
W2H15C2238AT1A
W2H15C2238AT1A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU .022UF 50V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Current: 1 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W2H15C2238AT1A - Durchführungskondensator, 0.022 µF, 50 V, 1 A, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: -20%, +50%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 1A, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 0.022µF, Isolationswiderstand: 1Gohm, Produktpalette: W2H Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012], SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2H15C2238AT1A W2H15C2238AT1A Виробник : KYOCERA AVX 2096859.pdf Description: KYOCERA AVX - W2H15C2238AT1A - Durchführungskondensator, 0.022 µF, 50 V, 1 A, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +50%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 0.022µF
Isolationswiderstand: 1Gohm
Produktpalette: W2H Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012]
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
W2H15C2238AT1A W2H15C2238AT1A Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU .022UF 50V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Current: 1 A
Мінімальне замовлення: 8
W2H15C2238AT1A W2H15C2238AT1A Виробник : KYOCERA AVX MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf Feed Through Capacitors 50V .022uF X7R
Мінімальне замовлення: 8
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +50%
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 0.022µF
Isolationswiderstand: 1Gohm
Produktpalette: W2H Series
Nennspannung: 50V