Продукція > KYOCERA AVX > W2H15C4738AT1F
W2H15C4738AT1F
W2H15C4738AT1F Kyocera AVX
MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Feed Through Capacitors 50V .047uF X7R
на замовлення 18128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Current: 2 A, Type: Feed Through.
Інші пропозиції W2H15C4738AT1F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2H15C4738AT1F W2H15C4738AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Current: 2 A
Type: Feed Through
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Current: 2 A