Продукція > KYOCERA AVX > W2P15X7W04-U100D3B0A
W2P15X7W04-U100D3B0A
W2P15X7W04-U100D3B0A KYOCERA AVX
AVX-E_W2-Family.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Antennas WiFi 5/6GHz PCB 100m m Cable MHF Connecto
на замовлення 66 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W2P15X7W04-U100D3B0A - PCB-ANTENNE, 5.925-7.125GHZ, 3.9DBI, tariffCode: 85177000, rohsCompliant: YES, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 3.9dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 5A991.g, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.925GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung, euEccn: NLR, Produktpalette: W2, Eingangsleistung: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85177000
rohsCompliant: YES
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 3.9dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.925GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: W2
Eingangsleistung: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 764 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Bulk
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -9dB, -7.3dB
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz, 6.525GHz