W33-T4B1Q-15
W33-T4B1Q-15 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_W33_0905-719426.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers 15A 2-P Illum Amber P1 & P2 Trip QC
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W33-T4B1Q-15 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 2P, 250V, 15A, tariffCode: 85363010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 15A, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: 50V, euEccn: NLR, Polzahl: 2 Pole, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W33 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W33-T4B1Q-15 W33-T4B1Q-15 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 162264.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W33-T4B1Q-15 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 2P, 250V, 15A
tariffCode: 85363010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 15A
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: 50V
euEccn: NLR
Polzahl: 2 Pole
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W33 Series
на замовлення 113 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
W33-T4B1Q-15 W33-T4B1Q-15 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W33&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC