W3315B0100
W3315B0100 PULSE ELECTRONICS
3812052.pdf
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - W3315B0100 - HF-Antenne, 4.9GHz bis 5.925GHz, FPC, 5dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung
tariffCode: 85291095
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 2
Antenne: FPC
Verstärkung: 5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Klebstoff
euEccn: NLR
Produktpalette: Internal Antenna Series
Eingangsleistung: 2W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Vertikal
Frequenz, max.: 5.925GHz
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3315B0100 - HF-Antenne, 4.9GHz bis 5.925GHz, FPC, 5dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung, tariffCode: 85291095, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): 2, Antenne: FPC, Verstärkung: 5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: Klebstoff, euEccn: NLR, Produktpalette: Internal Antenna Series, Eingangsleistung: 2W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Vertikal, Frequenz, max.: 5.925GHz, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3315B0100 W3315B0100 Виробник : Pulse Electronics W3315BXXXX.pdf Antennas Plume Wifi Antenna
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz
Applications: Bluetooth, WLAN, Zigbee™
Gain: 2dBi, 5dBi
Termination: I-PEX MHF-A13
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Patch
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 2 W