W3315B0100MHF1
W3315B0100MHF1 Pulse Electronics
W3315BXXXX.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas WiFi Antenna, W3315B0100MHF1
на замовлення 1174 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3315B0100MHF1 - HF-Antenne, 4.9GHz bis 5.925GHz, FPC, 5dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): 2, Antenne: FPC, Verstärkung: 5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung, euEccn: NLR, Produktpalette: Internal Antenna Series, Eingangsleistung: 2W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Vertikal, Frequenz, max.: 5.925GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3315B0100MHF1 W3315B0100MHF1 Виробник : PULSE ELECTRONICS W3315B0100MHF1 Description: PULSE ELECTRONICS - W3315B0100MHF1 - HF-Antenne, 4.9GHz bis 5.925GHz, FPC, 5dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 2
Antenne: FPC
Verstärkung: 5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: Internal Antenna Series
Eingangsleistung: 2W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Vertikal
Frequenz, max.: 5.925GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
W3315B0100MHF1 Виробник : Pulse Electronics W3315B0100MHF1 Description: WIFI ANTENNA
Packaging: Bulk
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz
Applications: Bluetooth, DSRC, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 2dBi, 5dBi
Termination: U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Patch
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 2 W