W3334B0100
W3334B0100 Pulse Electronics
W3334B0100
Виробник: Pulse Electronics
Description: FPC ANTENNA 2.4/5.XGHZ/DSRC
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Applications: Bluetooth, DSRC, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 4dBi, 5.5dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 2.5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.004" (0.10mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.45GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
на замовлення 2009 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3334B0100 - HF-Antenne, 4.9GHz bis 6GHz, FPC, 5.5dB, Klebebefestigung, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): 2.5, Antenne: FPC, Verstärkung: 5.5dB, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: -, usEccn: EAR99, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung, euEccn: NLR, Produktpalette: Internal Antenna Series, Eingangsleistung: -, productTraceability: No, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 6GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3334B0100 W3334B0100 Виробник : PULSE ELECTRONICS W3334B0100 Description: PULSE ELECTRONICS - W3334B0100 - HF-Antenne, 4.9GHz bis 6GHz, FPC, 5.5dB, Klebebefestigung
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 2.5
Antenne: FPC
Verstärkung: 5.5dB
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: -
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: Internal Antenna Series
Eingangsleistung: -
productTraceability: No
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 6GHz