W3334B0150
W3334B0150 PULSE ELECTRONICS
W3334B0150
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - W3334B0150 - Antenne, FPC, 4.9GHz bis 6GHz, 5.5dBi, Klebemontage
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 2
Antenne: FPC
Verstärkung: 5.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: -
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: Internal Antenna Series
Eingangsleistung: -
productTraceability: No
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 6GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 809 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3334B0150 - Antenne, FPC, 4.9GHz bis 6GHz, 5.5dBi, Klebemontage, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): 2, Antenne: FPC, Verstärkung: 5.5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: -, usEccn: EAR99, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung, euEccn: NLR, Produktpalette: Internal Antenna Series, Eingangsleistung: -, productTraceability: No, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 6GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Applications: Bluetooth, WLAN, Zigbee™
Gain: 5.5dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.004" (0.10mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
на замовлення 6328 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
W3334B0150 W3334B0150 Виробник : Pulse Electronics W3334XXXXX.pdf Antennas 2.4/5.X GHZ DSRC CABLE 150MM