W3334B0290
W3334B0290 Pulse Electronics
W3334B0290
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA 2.4/5GHZ/DSRC
Features: Cable - 290mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 4dBi, 5.5dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.004" (0.10mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.45GHz