W3435B0100
W3435B0100 Pulse Electronics
Pulse_W3554-2904715.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas FPC Incl 100mm Cable 3W 617-2690MHz
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA ASSEMBLY 6GHZ 100MM IPEX, Features: Cable - 100mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 617MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, Applications: 3G, 4G, 5G, Gain: 0dBi, 2.5dBi, Termination: I-PEX MHF, Number of Bands: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.079" (2.00mm), Return Loss: -5dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 2.2GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active, Power - Max: 3 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3435B0100 W3435B0100 Виробник : Pulse Electronics W3435B0100 Description: ANTENNA ASSEMBLY 6GHZ 100MM IPEX
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 617MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz
Applications: 3G, 4G, 5G
Gain: 0dBi, 2.5dBi
Termination: I-PEX MHF
Number of Bands: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Return Loss: -5dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 2.2GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 3 W