W3538B0200
W3538B0200 Pulse Electronics
W3538B0200
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF ANT 850MHZ/900MHZ PCB TRACE
Features: Cable - 200mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Applications: GSM, WCDMA
Gain: 2.8dBi, 5.8dBi, 6.3dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Return Loss: -6dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
на замовлення 887 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 850MHZ/900MHZ PCB TRACE, Features: Cable - 200mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, Applications: GSM, WCDMA, Gain: 2.8dBi, 5.8dBi, 6.3dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 5, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Return Loss: -6dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: PWB
Verstärkung: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm