W3554B0140T
W3554B0140T PULSE ELECTRONICS
DATASHEET_W3554
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - W3554B0140T - HF-Antenne, 0.698GHz bis 6GHz, PCB, 3.5dBi, 50 Ohm, U.FL
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: YES
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 3.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 7A994
VSWR: -
Frequenz, min.: 0.698GHz
Antennenmontage: U.FL
euEccn: NLR
Produktpalette: W3554xxxxx Series
Eingangsleistung: 5W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 6GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3554B0140T - HF-Antenne, 0.698GHz bis 6GHz, PCB, 3.5dBi, 50 Ohm, U.FL, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: YES, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 3.5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 7A994, VSWR: -, Frequenz, min.: 0.698GHz, Antennenmontage: U.FL, euEccn: NLR, Produktpalette: W3554xxxxx Series, Eingangsleistung: 5W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 6GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Cable - 143mm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz
Applications: General Purpose
Gain: 1.9dBi, 3.2dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Return Loss: -4dB, -6dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.5GHz, 2.2GHz, 3.55GHz, 5.45GHz
Power - Max: 5 W