W3554B0170
W3554B0170 Pulse Electronics
W3554B0170
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA ASSEMBLY 6GHZ 170MM U.FL
Features: Cable - 170mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.4GHz ~ 1.6GHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth, GNSS, ISM, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 1.9dBi, 2.5dBi, 3.2dBi, 3.3dBi, 3.5dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Return Loss: -4dB, -3dB, -6dB, -5dB, -4dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.5GHz, 2.2GHz, 3.55GHz, 5.45GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, Navigation, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 5 W
на замовлення 2702 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA ASSEMBLY 6GHZ 170MM U.FL, Features: Cable - 170mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.4GHz ~ 1.6GHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 6GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth, GNSS, ISM, Wi-Fi, Zigbee™, Gain: 1.9dBi, 2.5dBi, 3.2dBi, 3.3dBi, 3.5dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 5, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Return Loss: -4dB, -3dB, -6dB, -5dB, -4dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.5GHz, 2.2GHz, 3.55GHz, 5.45GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, Navigation, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 5 W.