W3554G0384
W3554G0384 Pulse Electronics
553_W3554.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA ASSEMBLY 6GHZ 384MM SMA
Features: Cable - 384mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.4GHz ~ 1.6GHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth, GNSS, ISM, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 1.9dBi, 2.5dBi, 3.2dBi, 3.3dBi, 3.5dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Return Loss: -4dB, -3dB, -6dB, -5dB, -4dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.5GHz, 2.2GHz, 3.55GHz, 5.45GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, Navigation, WiFi
Power - Max: 5 W
на замовлення 760 шт:
Написати відгук
Description: ANTENNA ASSEMBLY 6GHZ 384MM SMA, Features: Cable - 384mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.4GHz ~ 1.6GHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 6GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth, GNSS, ISM, Wi-Fi, Zigbee™, Gain: 1.9dBi, 2.5dBi, 3.2dBi, 3.3dBi, 3.5dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 5, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Return Loss: -4dB, -3dB, -6dB, -5dB, -4dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.5GHz, 2.2GHz, 3.55GHz, 5.45GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, Navigation, WiFi, Power - Max: 5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
W3554G0384 W3554G0384 Виробник : PULSE ELECTRONICS W3554G0384 Description: PULSE ELECTRONICS - W3554G0384 - HF-Antenne, 4.9GHz bis 6GHz, Monopolantenne, 3.5dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung
tariffCode: 85291095
rohsCompliant: YES
Antenne: Monopol
Verstärkung: 3.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 7A994
VSWR: -
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: W3554xxxxx Series
Eingangsleistung: 5W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 6GHz