W3906B0100
W3906B0100 PULSE ELECTRONICS
W3906B0100
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - W3906B0100 - Antenne, PCB, 3.4GHz bis 3.6GHz, 4dBi, linear,
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 4dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 3.4GHz
Antennenmontage: -
euEccn: NLR
Produktpalette: Gemini Series
Eingangsleistung: 3W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 3.6GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3906B0100 - Antenne, PCB, 3.4GHz bis 3.6GHz, 4dBi, linear,, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 4dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 3.4GHz, Antennenmontage: -, euEccn: NLR, Produktpalette: Gemini Series, Eingangsleistung: 3W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 3.6GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3906B0100 W3906B0100 Виробник : Pulse Electronics W3906B0100 Description: RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 698MHz ~ 3.6GHz
Applications: LTE
Gain: 4dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 1
Antenna Type: Flat Patch
Return Loss: -10dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.15GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 3 W