W3907B0127
W3907B0127 Pulse Electronics
DATASHEET_W3907XXXX
Виробник: Pulse Electronics
Description: LTE DIVERSITY FPC ANTENNA
Packaging: Bag
Features: Cable - 127mm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.4279GHz ~ 1.5109GHz, 1.559GHz ~ 1.61GHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.4GHz ~ 3.6GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, LTE
Gain: 2.9dBi, 1.7dBi, 1.8dBi, 3.4dBi, 3.8dBi, 4.2dBi
Termination: I-PEX MHF
Number of Bands: 6
Antenna Type: PCB Trace
Return Loss: -6dB, -7.5dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.4694GHz, 1.5845GHz, 1.9475GHz, 2.5GHz, 3.5GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
на замовлення 573 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LTE DIVERSITY FPC ANTENNA, Packaging: Bag, Features: Cable - 127mm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.4279GHz ~ 1.5109GHz, 1.559GHz ~ 1.61GHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.4GHz ~ 3.6GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, Gain: 2.9dBi, 1.7dBi, 1.8dBi, 3.4dBi, 3.8dBi, 4.2dBi, Termination: I-PEX MHF, Number of Bands: 6, Antenna Type: PCB Trace, Return Loss: -6dB, -7.5dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.4694GHz, 1.5845GHz, 1.9475GHz, 2.5GHz, 3.5GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active, Power - Max: 3 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 344 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
W3907B0127 W3907B0127 Виробник : PULSE ELECTRONICS W3907B0127 Description: PULSE ELECTRONICS - W3907B0127 - HF-Antenne, 3.4GHz bis 3.6GHz, FPC, 4.2dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: FPC
Verstärkung: 4.2dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 3.4GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: Gemini Series
Eingangsleistung: 3W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 3.6GHz