W3907BD0100
W3907BD0100 Pulse Electronics
DATASHEET_W3907XXXX
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA 0.698-3.6GHZ I-PEXMHF4
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 698MHz ~ 3.6GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, LTE
Gain: 4.2dBi
Termination: I-PEX MHF4
Number of Bands: 6
Antenna Type: Flat Patch
Return Loss: -7.5dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.15GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3907BD0100 - HF-Antenne, 3.4GHz bis 3.6GHz, PCB, 4.2dBi, 50 Ohm, I-Pex-Steckverbinder, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: YES, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 4.2dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 3.4GHz, Antennenmontage: I-Pex-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: Gemini W3907XXXX Series, Eingangsleistung: 3W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 3.6GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3907BD0100 W3907BD0100 Виробник : PULSE ELECTRONICS W3907BD0100 Description: PULSE ELECTRONICS - W3907BD0100 - HF-Antenne, 3.4GHz bis 3.6GHz, PCB, 4.2dBi, 50 Ohm, I-Pex-Steckverbinder
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: YES
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 4.2dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 3.4GHz
Antennenmontage: I-Pex-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: Gemini W3907XXXX Series
Eingangsleistung: 3W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 3.6GHz