W3907BD0350 Pulse Electronics
W3907BD0350
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA TE DIVERSITY
Features: Cable - 350mm
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.4279GHz ~ 1.5109GHz, 1.559GHz ~ 1.61GHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.4GHz ~ 3.6GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, LTE
Gain: 1dBi, 1.1dBi, 1.4dBi, 2.2dBi, 2dBi, 1.4dBi
Termination: IPEX MHF4
Number of Bands: 6
Antenna Type: PCB Trace
Return Loss: -6dB, -7.5dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.4694GHz, 1.5845GHz, 1.9475GHz, 2.5GHz, 3.5GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 3 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA TE DIVERSITY, Features: Cable - 350mm, Packaging: Box, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.4279GHz ~ 1.5109GHz, 1.559GHz ~ 1.61GHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.4GHz ~ 3.6GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, Gain: 1dBi, 1.1dBi, 1.4dBi, 2.2dBi, 2dBi, 1.4dBi, Termination: IPEX MHF4, Number of Bands: 6, Antenna Type: PCB Trace, Return Loss: -6dB, -7.5dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.4694GHz, 1.5845GHz, 1.9475GHz, 2.5GHz, 3.5GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 3 W.