W3908B0100
W3908B0100 Pulse Electronics
W3908B0100.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas 1560-1610 MHZ 93MM 1.13 COAX
на замовлення 1338 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3908B0100 - Antenne, PCB, 1.56GHz bis 1.61GHz, 0.3dBi, linear, U.FL, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 0.3dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 7A994, VSWR: -, Frequenz, min.: 1.56GHz, Antennenmontage: U.FL, euEccn: NLR, Produktpalette: Gemini Series, Eingangsleistung: 3W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 1.61GHz, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3908B0100 W3908B0100 Виробник : Pulse Electronics W3908B0100 Description: RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH ADH
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 1.56GHz ~ 1.61GHz
Applications: Beidou, Galileo, GLONASS, GPS
Gain: 0.3dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 1
Antenna Type: Flat Patch
Return Loss: -10dB
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.585GHz
RF Family/Standard: Navigation
Power - Max: 3 W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
W3908B0100 W3908B0100 Виробник : PULSE ELECTRONICS DATASHEET_W3908B0100 Description: PULSE ELECTRONICS - W3908B0100 - Antenne, PCB, 1.56GHz bis 1.61GHz, 0.3dBi, linear, U.FL
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 0.3dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 7A994
VSWR: -
Frequenz, min.: 1.56GHz
Antennenmontage: U.FL
euEccn: NLR
Produktpalette: Gemini Series
Eingangsleistung: 3W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 1.61GHz