W3917B0100
W3917B0100 Pulse Electronics
W3917B0100
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 4dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.006" (0.15mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 2 W
на замовлення 930 шт:
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3917B0100 - Antenne, PCB, 4.9GHz bis 5.925GHz, 4dBi, linear, Klebemontage, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): 2, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 4dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: Klebstoff, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 2W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 5.925GHz, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1061 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
W3917B0100 W3917B0100 Виробник : PULSE ELECTRONICS 2614703.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - W3917B0100 - Antenne, PCB, 4.9GHz bis 5.925GHz, 4dBi, linear, Klebemontage
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 2
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 4dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Klebstoff
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 2W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 5.925GHz