W3919B0100
W3919B0100 Pulse Electronics
W3919B0100
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF ANT 5.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 4.9GHz ~ 5.925GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 3dBi
Termination: U.FL (UMCC), IPEX MHFI
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 2 W
на замовлення 1371 шт:
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3919B0100 - PCB ANTENNA, LINEAR, 4.9-5.925GHZ, 3DBI, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): 2, Antenne: PCB, Verstärkung: 3dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 5A991.g, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: Adhesive, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 2W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 5.925GHz, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Інші пропозиції W3919B0100
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 2
Antenne: PCB
Verstärkung: 3dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Adhesive
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 2W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 5.925GHz