W3929B0100
W3929B0100 Pulse Electronics
pleisa00108913481.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas Ant Int 0.617-3.9GHz I-PEXMHF
на замовлення 489 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3929B0100 - HF-Antenne, 3.4GHz bis 3.9GHz, PCB, 2dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 2dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 3.4GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung, euEccn: NLR, Produktpalette: Gemini W3929XXXX Series, Eingangsleistung: 3W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 3.9GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3929B0100 W3929B0100 Виробник : PULSE ELECTRONICS W3929B0100 Description: PULSE ELECTRONICS - W3929B0100 - HF-Antenne, 3.4GHz bis 3.9GHz, PCB, 2dBi, 50 Ohm, Klebebefestigung
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 2dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 3.4GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: Gemini W3929XXXX Series
Eingangsleistung: 3W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 3.9GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 417 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 617MHz ~ 3.9GHz
Applications: General Purpose
Gain: 2dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
Antenna Type: PCB Trace
Return Loss: -6dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 2.2GHz, 3.65GHz
Power - Max: 3 W