W3961B0050
W3961B0050 PULSE ELECTRONICS
DATASHEET_W3961XXXXX_TDS_2231
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - W3961B0050 - Antenne, Dipol, 3.55GHz bis 3.98GHz, 4.5dBi, linear, UFL-Steckverbinder
tariffCode: 85291095
rohsCompliant: YES
Antenne: Dipol
Verstärkung: 4.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 3.55GHz
Antennenmontage: UFL-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 3W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 3.98GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W3961B0050 - Antenne, Dipol, 3.55GHz bis 3.98GHz, 4.5dBi, linear, UFL-Steckverbinder, tariffCode: 85291095, rohsCompliant: YES, Antenne: Dipol, Verstärkung: 4.5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 3.55GHz, Antennenmontage: UFL-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 3W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 3.98GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3961B0050 W3961B0050 Виробник : Pulse Electronics W3961B0050 Description: ANT CBRS FPC 3550-3980MHZ 50MM
Features: Cable - 50mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 3.55GHz ~ 3.98GHz
Applications: General Purpose
Gain: 4.5dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 1
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.006" (0.15mm)
Return Loss: 10dB
Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz)
Frequency (Center/Band): 3.765GHz
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
на замовлення 947 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
W3961B0050 W3961B0050 Виробник : Pulse Electronics datasheet_w3961xxxxx_tds__2231__002__1663257382-3049124.pdf Antennas Ant FPC 3.55-3.98GHz 50mm Cable 50Ohms